Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
За НУШ старша школа буде реорганізована. На Вашу думку головним її завданням є:
Total 211 common:people_all_forms
Новини

Новини

30 років нашій alma mater!
Роки творчого зростання й лету!
Роки плідної праці й здобутків!
Роки зустрічей,прощань,боротьби!
З нагоди ювілею привітав педагогічний колектив Лепкий Іван Іванович,Заслужений учитель України,директор гімназії,ліцею(1992-2021р.).Іван Іванович згадав усіх,з ким розпочинав працю в гімназії,розповів,як долали труднощі,виборювали першість у місті,області та Україні.
Привітала вчителів Ластов'як Наталія Ярославівна,директорка ліцею.Пані Наталя подякувала колегам за сумлінну працю,а ще окреслила нові обрії для нашого закладу.Педагоги згадували роки праці й зростання,підкреслювали велич професії Учителя.
Учителі Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого відвідали Садибу-музей провідника ОУН Андрія Мельника-людини боротьби й звитяг,чиї слова звучать пророче: "І нехай Бог кріпить ваші сили,вашу волю і впевненість у перемозі!Слава Україні!"

25 січня о 08:00 | Блищак Р. Я. | no comments

23 січня у Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого відбулось офіційне відкриття IT-лабораторії Care.Schools за сприяння IT-компанії Solve.Care спільно з Concordia International College.

Care.Schools – це Міжнародна дистанційна школа, яка доповнює середню освіту в Україні та дозволяє дітям отримати подвійний атестат про закінчення середньої освіти України та Канади.

Як зазначила керівниця програми в Україні Галина Косовець, з атестатом Міжнародної дистанційної школи діти матимуть змогу вступити в університет Великобританії, Канади, США та будь-якої англомовної країни світу. Окрім цього, після навчання діти значно збагатять свій словниковий запас, зможуть розуміти, вільно спілкуватись та мислити англійською мовою.

23 січня о 20:49 | Блищак Р. Я. | no comments

На першому засіданні обрано голову науково-методичної ради п. Мар'яну Кекрш, секретаря ради п. А. Куцика та затверджено установчі документи. Чекаємо результатів плідної праці...

14 січня о 09:16 | Блищак Р. Я. | no comments

вікова група «Школярі 14-17 років»:
- У номінації «Растрова графіка»: І місце - Петрик Марта, 11-А клас; ІІ місце – Мітрофанова Вікторія, 10-А клас;
- У номінації «Вебдизайн: Графічне оформлення» І місце - Лаврик Олександр, 9-В клас
- У номінації «3D-графіка»: ІІІ місце – Микиртичян Артем, 11-В клас;
- У номінації «Візуальне програмування»: ІІІ місце – Жгута Павло, 10-А клас;
- У номінація «Фотоколаж»: ІІІ місце – Гошко Єлизавета, 10-А клас

3 січня о 21:45 | Блищак Р. Я. | no comments

Чудові колядки лунали англійською та польською мовами. Усі виручені кошти будуть передані на лікування поранених бійців ЗСУ. Слава Україні! Героям Слава!

30 грудня 2022 о 20:10 | Блищак Р. Я. | no comments

під керівництвом вчительки англійської мови п. Мар'яни Кекош взяла участь у ІІІ міжнародній студентській конференції "Розвиток суспільства та науки в умовах цифрової трансформації". В рамках участі було опубліковано тези доповіді на тему: "Neologisms in the sphere of information technologies in modern English"

28 грудня 2022 о 13:04 | Блищак Р. Я. | no comments

Організатор цього конкурсу- президент ліцею Роксолана Ортинська та заступник президента Ірина Гівчак.Бажаємо Вам натхнення та нових звершень!Дякуємо випускнику 2021року-Жгуті Денису за солоденькі подаруночки)

22 грудня 2022 о 13:06 | Блищак Р. Я. | no comments

XV Всеукраїнської Інтернет-олімпіади «На урок» з інформатики Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області, учнів 5-11 класів. (Вчителі І.Монастирська, С.Павлікович, С.Блищак)

20 грудня 2022 о 13:08 | Блищак Р. Я. | no comments

16 листопада 2022 року у м.Львові відбувся обласний конкурс науково- технічних проєктів, який провела Львівська обласна МАН. Захід відбувся у рамках Міжнародного Форуму GREATIVE SPARK: RENOVARE UKRAINE, який організували Tech Start Up School НУ " Львівська політехніка" у співпраці з BRITISH COUNCIL та Kingston University London. У конкурсі взяли участь 35 проєктів учнів м.Львова та області.

19 листопада 2022 о 22:35 | Блищак Р. Я. | no comments

14 листопада 2022 року у Дрогобицькому науковому ліцеї ім.Б.Лепкого було проведено унікальний, інноваційний захід – наукову панельну дискусію, присвячену 150-річчю від дня народження Б.Лепкого на тему: «Велет українського інтелекту та патріотизму». Для розгляду учасниками дискусії було запропоновано чимало цікавих запитань. Зокрема, наскільки актуальним є вивчення творчості письменника в контексті сьогодення, невідомі для пересічного українця ракурси дослідження родоводу Б.Лепкого, цінність внеску поета в розвиток українсько-польського діалогу культур, про актуальність пісні «Видиш, брате мій…»
На цей захід були запрошені представники української еліти: І.Лепкий – екс-директор Дрогобицької гімназії, засновник цього неординарного закладу для обдарованих дітей, заступник міського голови гуманітарних та соціальних питань А.Ковч, начальник відділу освіти В.Вовків, учителька-методист ліцею №1 ім.І.Франка О.Сисин, Б.Лазорак, В.Міньок, а також О.Сливінська, Н.Онищак – представники викладацького колективу ліцею.
Із захопленням присутні сприйняли виступи ліцеїстів: А. Бухтіярової, Л. Лагуш, А. Гупняк, О. Джавали, В. Соколової, Я. Фігель, які займаються науковими дослідженнями творчості письменника.
Апогеєм дискусії стало зворушливе звучання пісні “Видиш, брате мій…”.
Наприкінці заходу директор ліцею Н. Ластов’як подякувала присутнім за участь у дискусії та заакцентувала, що такі інновації будуть і надалі пріоритетними у роботі наукового ліцею. А вагомою домінантою виступу стали слова Б. Лепкого: “Для України треба не лише вмирати, для неї необхідно жити!”

16 листопада 2022 о 13:54 | Блищак Р. Я. | no comments

Розпочнеться диктант об 11:00. Авторкою тексту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

9 листопада відбудеться Всеукраїнський диктант Національної єдності. Як долучитися у ліцеї: чотири локації каб. 54 - 11 кл., каб. 56 - 10 кл., каб. 59 - 9 кл. та книгозбірня - інші класи.

Як зазначається у повідомленні, долучитися до участі в диктанті можна у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах:

в ефірі Українське радіо та Радіо Культура;
в ефірі телеканалу Суспільне Культура;
на сторінці ФБ Суспільне Новини, ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новини;
у додатку suspilne.radio або Дія.
Текст диктанту буде оприлюднено 10 листопада.

7 листопада 2022 о 16:09 | Блищак Р. Я. | no comments

Через повномасштабне вторгнення Росії багато дітей виїхали за кордон та продовжили навчання у місцевих школах. Однак, значна кількість дітей таки повертається до України.
Середня та старша школа

Учні середньої та старшої школи для повернення до українських шкіл мають скласти або державну підсумкову атестацію (якщо це 9 – 11 клас), або річне оцінювання (якщо це середня школа).
Про це повідомляє заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

6 листопада 2022 о 11:35 | Блищак Р. Я. | no comments

відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України,на якому спільними зусиллями було зібрано 15 тисяч 747 гривень.Організатори заходу-учні 6-х класів.Щиро дякуємо усім,хто долучився до проведення ярмарки.Добро,яке ми робимо для українського війська,обов'язково повернеться перемогою України

26 жовтня 2022 о 18:17 | Блищак Р. Я. | no comments

Нагороду вручив Народний поет України, член Національної спілки письменників України Ігор Павлюк. Поет щиро вдячний членам журі конкурсу за високу оцінку його скромного творчого доробку. Що не кажіть, а радісно і приємно коли твою творчість відзначають на Всеукраїнському рівні!

9 жовтня 2022 о 07:56 | Блищак Р. Я. | no comments

МОН України і ЛОДА відзначили кращих педагогічних працівників громади.
29 вересня 2022 року Будинок вчених у Львові радо приймав гостей з нагоди святкування Дня працівника освіти. З професійним святом просвітників привітали: начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, заступник голови Львівської ОВА Іван Собко та директор Департаменту освіти та науки ЛОДА Олег Паска. На святкування зібралися освітяни з усієї Львівщини.
За сумлінну та плідну працю в системі освіти, високий рівень професійної майстерності педагогів удостоїли почесними відзнаками,

8 жовтня 2022 о 07:38 | Блищак Р. Я. | no comments

"Дрогобич:у ньому вся сіль." Композицію підготували Ірина Мітрофанова,Тетяна Легедза,Роман Бориславський та учнівське самоврядування.

22 вересня 2022 о 06:52 | Блищак Р. Я. | no comments

Ця визначна дата є для кожного з нас не лише святковою, адже сьогодні вона співпадає з півріччям повномасштабного вторгнення агресора на терени нашої держави. Бажаємо вам стійкості, незламності, віри у близьку перемогу, добробуту, миру та щастя кожній українській родині.

24 серпня 2022 о 05:10 | Блищак Р. Я. | no comments