Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
За НУШ старша школа буде реорганізована. На Вашу думку головним її завданням є:
Total 211 common:people_all_forms
Новини

Здобутки ліцеїстів

Date: 23 грудня 2022 о 12:54, Refreshed 4 січня о 19:26

                 Здобутки учнів Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого в 2022році 

      Дрогобицький науковий ліцей імені Богдана Лепкого,правонаступник Дрогобицької гімназії,упродовж багатьох років незмінно зберігає своє лідерство в рейтингу кращих шкіл Дрогобича і є одним із провідних закладів загальної середньої освіти Львівської області та й усієї України. Це сучасний навчальний заклад для талановитих дітей, у якому створено оптимальні умови для формування майбутньої інтелектуальної еліти – успішних особистостей з активною громадянською позицією. Тут учителі активно впроваджують нові педагогічні технології, залучають учнів до наукових пошуків. 

     Тож не дивно, що ліцеїсти щорічно стають переможцями Всеукраїнських олімпіад із різних навчальних предметів, призерами Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, а випускники складають ЗНО на найвищі бали. 

      Попри складні воєнні  виклики, що стали справжнім випробуванням для всіх українців, ліцеїсти разом зі своїми наставниками достойно тримають освітній фронт.

      Успіхи ліцеїстів просто вражають. Упродовж 2022 року учні ліцею у Всеукраїнських  турнірах,онлайн-конкурсах та олімпіадах здобули аж 592 призових місця: 

295 - 1 місце;

204 - 2 місце;

93 - 3 місце.

 Результат неймовірний,адже загальна кількість ліцеїстів -741.

 Відрадно,що учні достойно презентували науковий ліцей і на міжнародному рівні,ставши лауреатами Міжнародного конкурсу комп'ютерної  графіки та вебдизайну ''CreDiCo" - 2022 і завоювавши 6 нагород:

диплом 1 ступеня   - 2 учні;

диплом 2 ступеня  - 1 учень;

диплом 3 ступеня  - 3 учні.

  Вітаємо всіх переможців  та їхніх наставників .Бажаємо інтелектуального і творчого зростання, нових досягнень у подальших наукових пошуках.

  Націю, яка має такий цвіт – успішну й талановиту молодь,не здолає ніякий ворог.

 Усе буде Україна!

        

ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОНЛАЙН-ОЛІМПІАД І

                      КОНКУРСІВ – 2022 РІК

ОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ

І МІСЦЕ

ІІ МІСЦЕ

ІІІ МІСЦЕ

  1. МІЖНАРОДНІ  КОНКУРСИ

1

РАСТРОВА ГРАФІКА

1

1

2

ВЕБ-ДИЗАЙН: ГРАФІЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ

1

3

3D ГРАФІКА

1

4

ВІЗУАЛЬНЕ ПРОГРАМУВАННЯ

1

5

ФОТОКОЛАЖ

1

  1. ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК (МАН)

1

АНГЛІЙСЬКА МОВА

1

1

2

ГЕОГРАФІЯ

1

2

1

3

ХІМІЯ

1

  1. ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ГЕОГРАФІЇ

1

ГЕОГРАФІЯ

5

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА

                           «Всеосвіта»

1

БІОЛОГІЯ

7

8

13

2

ФІЗИКА

11

6

10

3

УКРАЇНСЬКА МОВА

10

9

3

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА

                           «Кенгуру»

1

МАТЕМАТИКА

31

62

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА «ТН»

1

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

4

5

2

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА «Бебрас»                                    

1

ІНФОРМАТИКА

84

10

1

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА

          «Захисики і захисниці України»                                                                   

1

ІНФОРМАТИКА

22

20

9

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-КОНКУРС

              «Запроси фізику до себе»                                                                   

1

ФІЗИКА

3

  1.  ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ГЕОГРАФІЇ

1

ГЕОГРАФІЯ

5

  1.  МІСЬКИЙ ТУРНІР-ДЕБАТИ З ПРАВОЗНАВСТВА

1

ПРОАВОЗНАВСТВО

2

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА « На урок»

1

АНГЛІЙСЬКА МОВА

13

7

3

2

НІМЕЦЬКА МОВА

19

6

3

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

3

4

ІСТОРІЯ

8

1

5

МАТЕМАТИКА

7

7

6

6

ІНФОРМАТИКА

53

46

36

7

ФІЗИКА

4

1

8

ГЕОГРАФІЯ

2

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА «Галлус»

1

ФРАНЦУЗЬКА МОВА

1

1

ВСЬОГО

288

198

89

  1.  ВСЕУКРАЇНСЬКІ КОНКУРСИ

1

«Об’єднаймося ж, брати мої!»

2

2

«Літературний Всесвіт»

1

3

«Рушійні силиУкраїни»

3

2

1

4

Всеукраїнський науково-технічний конкурс «Еко-Техно Україна»

2

5

Всеукраїнський конкурс мистецтв «Мрії збуваються»

1

6

Канадсько-український фестиваль дитячої та юнацької творчості Roma-Noronto – «Оберіг для воїна»

1

  1.  РЕГІОНАЛЬНІ КОНКУРСИ

3

І Регіональний турнір  з фінансової грамотності

2

4

Регіональний дебатний  турнір з політичних реформ.

2

5

Обласний конкурс науково- технічних проєктів у рамках Міжнародного Форуму GREATIVESPARK: RENOVAREUKRAINE  (МАН)

1

  1.  МІСЬКІ КОНКУРСИ

1

Міський конкурс до Дня Героїв Крут

2

ВСЬОГО

7

6

4

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ

295

204

93

РАЗОМ - 592

ПРИЗЕРИ ОНЛАЙН-ОЛІМПІАД І КОНКУРСІВ ДРОГОБИЦЬКОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ  БОГДАНА ЛЕПКОГО – 2022 РІК

  1. Переможці Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo» — 2022, вікова група «Школярі 14-17 років»

У номінації «Растрова графіка»: І місце - Петрик Марта, 11-А клас; ІІ місце – Мітрофанова Вікторія, 10-А клас;

У номінації «Вебдизайн: Графічне оформлення» І місце - Лаврик Олександр, 9-В клас

У номінації «3D-графіка»:  ІІІ місце – Микиртичян Артем, 11-В клас;

У номінації «Візуальне програмування»: ІІІ місце – Жгута Павло, 10-А клас;

У номінація «Фотоколаж»: ІІІ місце – Гошко Єлизавета, 10-А клас

  1. ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК (МАН)

Гринь Юлій-Костянтин Юрійович, 9-А клас (вчитель Лучшев Ю.М.) отримав ІІ місце

учениця 11 В класу Анна Мазяр взяла участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з англійської мови при Львівській обласній МАН учнівської молоді та здобула почесне ІІ місце .

МАН з географії – 1 місце Ортинська  Роксолана ( 9-В)

МАН з географії – ІІ місце  Гівчак Ірина (9-в)

МАН з географії – ІІІ  місце Гірак Олег  10-Б

МАН з географії – ІІ місце  Ортинська Роксолана(10-В)

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА « На урок»

ІСТОРІЯ (вч. Кінаш Р)

8-мі класи – І місце:

Павлова Анна

Муравська Соломія

Костик Христина

Юрків Роксолана

Сілецька Аліна

Волошенюк Христина

Мотрич Богдан

9 клас  - І місце

Лагуш Анна

ІІІ місце:

Мітрофанова Вікторія 10 – А

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Бурдельна Є. 9-Б – 1місцевч.Мисишин Р.

Дмитрів Х. 9-Б – 1місцевч.Мисишин Р.

Коновалець Ю. 9-Б – 1місцевч.Мисишин Р.

МАТЕМАТИКА

 (вч. Блищак С.)

8-А

Сілецька Аліна - диплом 2 ступеня

Волошенюк Христина - диплом 3 ступеня

Івасівка Остап - диплом 2 ступеня

Франків Софія - диплом 2 ступеня

Кузьменко Марта - диплом 3 ступеня

Красногурська Олена - диплом 1 ступеня

Мотрич Богдан - диплом 3 ступеня

5-Б

Середницький Владислав - диплом 2 ступеня

Струналь Віталіна - диплом 1 ступеня

(вч. Онисько Л.)

6 клас - Диплом першого ступеня:

Радзієвська Ангеліна

Проць Владислав

Красінський Денис

Ілляш Олександр

Коваль Соломія

11 клас - Диплом другого ступеня:

Бабич Назар – 11 клас

Бабій Олександр

6 клас - Диплом другого ступеня:

Гірняк Максим

Диплом третього ступеня:

Дюк Ростислав

Винницький Іван

11 клас - Диплом третього ступеня:

БілошицькаБожнена

АНГЛІЙСЬКА МОВА

 (вч.Харкавців Ірина)

Бухтіярова Анна, 9-А - 1 місце

Борисевич Вікторія, 9-А - 2 місце

Бунь Вікторія, 9-В - 3 місце.

(вч.Барна Леся)

5-Б  Струналь Віталіна  - 1 місце

Середницький Владислав – 1 місце

Терехова Софія  - 2 місце

Волошин Роман – 2 місце

10-А  Паращук Любов – 1 місце

Мітрофанова Вікторія – 1 місце

Денега Павло – 1 місце

 Заморило Юлія – 1місце

Бушта Андрій – 2 місце

Бреньо Роман – 3 місце

           Гринь Юлій – 3 місце

10-Б  Лазарович Ярина-1 місце

10-В  Кашаєва Вікторія – 1 місце

Зимянський Назар – 1 місце

Мацюрович Віталіна – 2 місце

(вч.Дейниченко Олександра)

7-Г Шкраба Андрій – 2 місце

(вч.Кекош Мар’яна)

5-А клас:

Дейниченко Марта - 1 місце

МецанСоломія-1 місце

Дубицький Олег-2 місце

НІМЕЦЬКА МОВА

 (вч.Томенюк Оксана)

6 -А

Дмитро Липа -  3 місце

6-Б

Денис Красінський - 1 місце

(вч.Грицьків Мар’яна )

I місце:

1. Лагуш Анастасія 9 А клас

2.Возна Ксенія 9 Б клас

3.Лаврик Олександр 9 В клас

4.Васильків Орест 11В клас

ІІ місце:

Сілецька Аліна 8А кл.

Канюк Вікторія 9В кл

ТорганКаріна 10В кл

Бортник Аліна 10В кл

Ортинська Роксолана 10В кл

Васильків Максим 11В кл

(вч.Цимбрила Любов)

Олімпіада з німецької мови "На урок":

Імісце:

1. Грицьків Марта -6В клас ,

2. Лисий Максим - 7А клас;

3. Панченко Вікторія -7Б;

4. Кухар Анна -7В;

5. Лагуш Анна - 7В;

6. Марич Аліна -7В;

7. РуссЕльміра -10Б;

8. Соболь Юлія - 10Б;

9. Костик Христина -8В;

10. Муравська Соломія -8В;

11. Павлова Вероніка -8В;

12. Кабало Соломія -11В;

13. Кирилюс Анна-Марія -11В;

Переможці XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади
 «На Урок» Осінь_2022
з інформатики

Прізвище, ім'я

Клас

Результат

1

Матчишин Павло

5-В

Диплом I ступеня

2

Дудяк Марія

5-В

Диплом II ступеня

3

Подобінський Остап

5-В

Диплом II ступеня

4

Торський Олег

5-В

Диплом I ступеня

5

Кігічак Володимир

5-В

Диплом II ступеня

6

Ковальницький Арсен

5-В

Диплом II ступеня

7

Трубач Іван

5-В

 Диплом I ступеня

8

Горват Діана

5-Г

Диплом II ступеня

9

Олексяк Дмитро

5-Г

Диплом I ступеня

10

Лопатчак Михайло

5-Г

Диплом I ступеня

11

Мацько Софія

5-Г

Диплом I ступеня

12

Іванців Ярина

5-Г

Диплом I ступеня

13

Павлова Валерія

5-Г

Диплом I ступеня

14

Войтович Анна

5-Г

Диплом I ступеня

15

Іванців Маркіян

6-Б

Диплом II ступеня

16

Дюк Ростислав

6-Б

Диплом I ступеня

17

Фришко Іван

6-Б

Диплом I ступеня

18

Петренко Маркіян

6-Б

Диплом I ступеня

19

Проць Владислав

6-Б

Диплом III ступеня

20

Радзієвська Ангеліна

6-Б

Диплом III ступеня

21

Куриляк Яна

6-Б

Диплом II ступеня

22

Красінський Денис

6-Б

Диплом I ступеня

23

Чопик Ярина

6-Б

Диплом II ступеня

24

Владика Ярослав

6-Б

Диплом I ступеня

25

Бандрівський Святослав

6-Б

Диплом I ступеня

26

Бунь Яна

6-Б

Диплом II ступеня

27

Харів Марта

6-Б

Диплом III ступеня

28

Костик Світлана

6-Б

Диплом I ступеня

29

Томенюк Марія

6-В

Диплом I ступеня

30

Хлопецький Максим

6-В

Диплом II ступеня

31

Матолич Денис

6-В

Диплом II ступеня

32

Бабіч Олег

6-В

Диплом III ступеня

33

Семкович Владислав

6-В

Диплом I ступеня

34

Білий Захар

6-В

Диплом I ступеня

35

Приступляк Роман

6-В

Диплом III ступеня

36

Андрейко Святослав

6-В

Диплом I ступеня

37

Меркулов Олексій

6-В

Диплом II ступеня

38

Яворська Єлизавета

6-В

Диплом II ступеня

39

Яцуляк Катерина

6-В

 Диплом II ступеня

40

Грицьків Марта

6-В

 Диплом I ступеня

41

Тидаш Ксенія

6-В

 Диплом I ступеня

42

Філіпова Марта

7-В

Диплом I ступеня

43

Кухар Анна

7-В

Диплом I ступеня

44

Бочарніков Денис

7-В

Диплом I ступеня

45

Бенівчак Марта

7-В

Диплом I ступеня

46

Городиська Соломія

7-В

Диплом I ступеня

47

Стасюкевич Аліна

8-А

Диплом I ступеня

48

Процик Святослав

8-А

 Диплом I ступеня

49

Муль Інеса

8-А

Диплом I ступеня

50

Стрілець Богдан

8-А

Диплом I ступеня

51

Макар Соломія

8-А

Диплом I ступеня

52

Король Владислав

8-А

Диплом II ступеня

53

Пошивак Ярина

8-А

 Диплом I ступеня

54

Заяц Роман

8-А

 Диплом III ступеня

55

Паласевич Юрій

8-А

 Диплом I ступеня

56

Мартинюк Ольга

8-А

Диплом I ступеня

57

Красногурська Олена

8-А

Диплом I ступеня

58

Козак Вероніка

8-А

 Диплом II ступеня

59

Магур Юліана

8-А

Диплом II ступеня

60

Біляк Матвій

8-А

Диплом I ступеня

61

Паращак Віолетта

8-Б

Диплом II ступеня

62

Беца Денис

8-Б

Диплом III ступеня

63

Карпяк Павло

8-Б

Диплом II ступеня

64

Редчиць Владислав

8-Б

Диплом II ступеня

65

Гнатів Андрій

8-Б

Диплом II ступеня

66

Петречко Андрій

8-Б

Диплом III ступеня

67

Яворський Віталій

8-Б

Диплом III ступеня

68

Каралюс Арсен

8-Б

Диплом II ступеня

69

Каленич Марта

8-Б

Диплом II ступеня

70

Підгородецький Назар

8-Б

Диплом II ступеня

71

Кушнір Юрій

8-Б

 Диплом III ступеня

72

Ліщинська Оксана

8-Б

Диплом III ступеня

73

Онуфрієнко Софія

8-В

Диплом I ступеня

74

Цюба Максим

8-В

 Диплом I ступеня

75

Юрків Роксолана

8-В

Диплом I ступеня

76

Пащенко Тарас

8-В

 Диплом III ступеня

77

Круглій Святослав

8-В

Диплом III ступеня

78

Шешурак Денис

8-В

Диплом III ступеня

79

Горват Христина

8-В

 Диплом III ступеня

80

Клонцак Антоніна

8-В

 Диплом III ступеня

81

Хлопик Віталій

8-В

Диплом I ступеня

82

Михальцевич Олег

8-В

Диплом II ступеня

83

Костик Христина

8-В

Диплом III ступеня

84

Муравська Соломія

8-В

Диплом III ступеня

85

Наум Сергій

8-Г

Диплом III ступеня

86

Бернадович Катерина

9-Б

 Диплом I ступеня

87

Шевчук Анастасія

9-Б

Диплом I ступеня

88

Барна Марія

9-Б

 Диплом I ступеня

89

Карпа Марта

9-Б

Диплом I ступеня

90

Кузьмин Женя

9-Б

 Диплом II ступеня

91

Пупін Вікторія

9-Б

Диплом III ступеня

92

Темнюк Валентина

9-Б

Диплом I ступеня

93

Жигайло Роксолана

9-Б

Диплом II ступеня

94

Кушнір Марія

9-Б

Диплом I ступеня

95

Кадишев Денис

9-Б

 Диплом III ступеня

96

Титар Богдан

9-Б

Диплом II ступеня

97

Капустинський Олексій

9-Б

 Диплом II ступеня

98

Знак Матвій

9-Б

Диплом II ступеня

99

Дмитрах Злата-Марія

9-Б

 Диплом II ступеня

100

Возна Ксенія

9-Б

 Диплом I ступеня

101

Петрик Марта

11-А

Диплом III ступеня

102

Фещак Марта

11-А

Диплом III ступеня

103

Бабій Олександр

11-А

 Диплом II ступеня

104

Фещак Вікторія

11-А

Диплом II ступеня

105

Городиська Соломія

11-А

 Диплом III ступеня

106

Слюсар Єлизавета

11-А

Диплом II ступеня

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА «Галлус»

Різник Діана 7В 2 місце та Коцан Віталіна 7Б місце

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА «Всеосвіта» 2022

Призер з біології –

Мітрофанова В. – І МІСЦЕ  10 – А

Дмитрів Х. - І

Коновалець Ю. М- І

Пристай Д. - ІІ

Заморило Ю. - ІІ

Яцемірський А. - ІІ

Волошанська Ю. - ІІІ

Гук Т. - ІІІ

Попик Н. - ІІІ

Яворська М. - ІІІ

Жгута П. - ІІІ

Яцишин М. - І

Шешурак Х. - І

КонончукД. - І

Карпа М. - І

Луців Ю. - ІІ

ГоловкоО. - ІІ

Гельжинський П. - ІІ

Хомич М. - ІІ

Волянська С. - ІІ

Білик С. - ІІІ

Гельжинський О. - ІІІ

Байструк С. - ІІІ

Плесканка Х. - ІІІ

Вартанова П. - ІІІ

Грудзинська М. - ІІІ

УКРАЇНСЬКА МОВА

ОСІНЬ

Кашаєва В.10 – В – 1 місце «Всеосвіта» Осінь 2022 вч. Шийович А.

Мітрофанова В. 10-А- - 1 місце «Всеосвіта» Осінь 2022 вч. Швед.Г.

Горак І. 7-Б – 3 місце «Всеосвіта» Осінь 2022 вч. Швед.Г.

Лисий М. 7-А 2 місце «Всеосвіта» Осінь 2022 вч. Швед.Г.

Павлів Д. 7-А - 1- місце «Всеосвіта»Осінь 2022 вч. Швед.Г.

Бурдельна Є. 10-Б – 2місце«Всеосвіта»Осінь 2022 вч.Мисишин Р.

Волошанська Ю. 10-Б – 1місце «Всеосвіта»Осінь 2022 вч.Мисишин Р.

Коляса Р 10-Б – 1місце «Всеосвіта»Осінь 2022 вчМисишин Р.

Соколова В.10-Б – 2місце«Всеосвіта»Осінь 2022 вч.Мисишин Р.

ЗИМА

Коновалець Ю. 9-Б – 1 місце «Всеосвіта»Зима 2022 вч.Мисишин Р.

Волошанська Ю. 9-Б – 1місце «Всеосвіта» Зима 2022 вч.Мисишин Р.

Дмитрів Х. 9-Б – 1місце «Всеосвіта» Зима 2022 вч.Мисишин Р.

ГотькоІ. 6-В – 2 місце «Всеосвіта»Зима 2022 вч.Мисишин Р.

ВЕСНА

Коновалець Ю. 9-Б – 1 місце «Всеосвіта»Весна, укр. мова 2022 вч.Мисишин Р.

Дмитрів Х. 9-Б – 1місце «Всеосвіта» Весна, укр. мова 2022 вч.Мисишин Р.

Коновалець Ю. 9-Б – 2місце «Всеосвіта»Весна 2022 вч.Мисишин Р.

Бурдельна Є. 9-Б – 2місце «Всеосвіта»Весна 2022 вч.Мисишин Р.

Гівчак І – 9- В –2місце «Всеосвіта»Весна 2022 вч.Мисишин Р.

Соколова В.10-Б – 2місце «Всеосвіта»Весна 2022 вч.Мисишин Р.

Строкова А. 6-В - 2місце «Всеосвіта»Весна 2022 вч.Мисишин Р.

Дмитрів Х. 9-Б – 3місце «Всеосвіта»Веса 2022 вч.Мисишин Р.

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА «Кенгуру»

Відмінний результат – 31 учень

Добрий результат 62 учні

(прізвища учнів будуть вислані файлом освітньою платформою «Кенгуру»)

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА «ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ»

І місце:

Томеменюк Марія – 6 – В

Карпа Марта – 9 – Б

Коляса Вікторія – 6 – А

ІІ місце

Кіцкало Яна – 6 -А

Куделич Анна-Марія – 7 -Б

Захарко Неоніла – 7 – Г

Сілецька Аліна 8 – А

Барна Марія – 9 – Б

ІІІ місце

Андрієвська Уляна – 7 – Б

Колпецька Анна – 9 – А

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА «Бебрас»

Переможці міжнародного конкурсу
з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас 2022"

Прізвище, ім'я

Клас

1

Дюк Ростислав

6-Б

2

Винницький Іван

6-Б

3

Галюк Роман

6-Б

4

Гірник Максим

6-Б

5

Іваніщев Олександр

6-Б

6

Іванців Маркіян

6-Б

7

Кісик Остап

6-Б

8

Коваль Соломія

6-Б

9

Коваль Софія

6-Б

10

Красінський Денис

6-Б

11

Петренко Маркіян

6-Б

12

Радзієвська Ангеліна

6-Б

13

Фришко Іван

6-Б

14

Жапалеу Денис

6-В

15

Білий Захар

6-В

16

Матолич Денис

6-В

17

Тидаш Ксенія

6-В

18

Томенюк Марія

6-В

19

Хлопецький Максим

6-В

20

ЦехонКаріна

6-В

21

Яцуляк Катерина

6-В

22

Вірт-Кушнір Андрій

7-А

23

Зубрицький Дем'ян

7-А

24

Лисий Максим

7-А

25

Ярош Аліна

7-А

26

Горак Іванна

7-Б

27

Карпин Максим

7-Б

28

Кондратюк Остап

7-Б

29

Куделич Анна-Марія

7-Б

30

Мушинський Ілля

7-Б

31

Юрків Павло

7-Б

32

Адикевич Арсен

7-В

33

Бочарніков Денис

7-В

34

Живчин Владислав

7-В

35

Проць Анна

7-В

36

Гутович Денис

7-Г

37

Павлюх Арсен

7-Г

38

Івасівка Остап

8-А

39

Козяк Вероніка

8-А

40

Красногурська Олена

8-А

41

Лаврик Денис

8-А

42

Магур Юліана

8-А

43

Мотрич Богдан

8-А

44

МульІнесса

8-А

45

Паласевич Юрій

8-А

46

Процик Святослав

8-А

47

Сілецька Аліна

8-А

48

Стрілець Богдан

8-А

49

Галелюк Арсен

8-В

50

Онуфрієнко Софія

8-В

51

Харкавців Дмитро

8-В

52

Цюба Максим

8-В

53

Юрків Роксолана

8-В

54

Барна Владислав

9-А

55

Бухтіярова Анна

9-А

56

Климів Денис

9-А

57

Барна Марія

9-Б

58

Карпа Марта

9-Б

59

Кузьмин Женя

9-Б

60

Наум Вікторія

9-Б

61

Темнюк Валентина

9-Б

62

Шевчук Анастасія

9-Б

63

Гринь Юлій

10-А

64

Жгута Павло

10-А

65

Дрозд Наталія

10-Б

66

Семкович Ангеліна

10-Б

67

Соболь Юлія

10-Б

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДА «Захисики і захисниці України»

Всеукраїнський конкурс
 «Захисники та захисниці України»

Прізвище, ім'я

Клас

Результат

1

Сілецька Аліна

8-А

Диплом I ступеня

2

Процик Святослав

8-А

Диплом I ступеня

3

Івасівка Остап

8-А

Диплом I ступеня

4

Лаврик Денис

8-А

Диплом II ступеня

5

Сокур Олександр

8-А

Диплом I ступеня

6

Муль Інеса

8-А

Диплом I ступеня

7

Рудницький Павло

8-А

 Диплом II ступеня

8

Стрілець Богдан

8-А

Диплом I ступеня

9

Макар Соломія

8-А

Диплом II ступеня

10

Франків Софія

8-А

Диплом III ступеня

11

Король Владислав

8-А

Диплом III ступеня

12

Паращак Віолетта 

8-Б

Диплом II ступеня

13

Пиль Діана

8-Б

Диплом II ступеня

14

Баб'як Максим

8-Б

 Диплом III ступеня

15

Карпяк Павло

8-Б

Диплом III ступеня

16

Мельник Петро

8-Г

Диплом III ступеня

17

Федаш Іван

8-Г

Диплом II ступеня

18

Супрун Юрій

8-Г

Диплом III ступеня

19

Нєхлєбова Вікторія

8-Г

Диплом II ступеня

20

Гарбовська Віталіна

8-Г

Диплом II ступеня

21

Наум Сергій

8-Г

 Диплом II ступеня

22

Балачук Максим

8-Г

 Диплом II ступеня

23

Осередчук Юлія

8-Г

 Диплом II ступеня

24

Огородник Данило 

8-Г

 Диплом II ступеня

25

Коцюба Анна

8-Г

Диплом II ступеня

26

Цап Софія

10-Б

Диплом I ступеня

27

Мельник Анна

10-Б

Диплом I ступеня

28

Семкович Ангеліна

10-Б

Диплом I ступеня

29

РуссЕльміра

10-Б

Диплом II ступеня

30

Бортник Аліна 

10-В

Диплом II ступеня

31

Курдова Анастасія

10-В

Диплом III ступеня

32

Наливайко Софія

10-В

Диплом I ступеня

33

Багрій Софія

10-В

 Диплом II ступеня

34

Чайківський Василь

10-В

 Диплом II ступеня

35

Кандур Оксана

10-В

 Диплом II ступеня

36

Іваник Роман

11-А

 Диплом I ступеня

37

Лисенко Ганна

11-А

Диплом II ступеня

38

Фещак Марта

11-А

Диплом I ступеня

39

Бабій Олександр

11-А

 Диплом I ступеня

40

Фещак Вікторія 

11-А

Диплом I ступеня

41

Городиська Соломія

11-А

Диплом I ступеня

42

Городиська Соломія

11-А

Диплом I ступеня

43

Остапенко Ольга

11-А

Диплом I ступеня

44

Кручкевич Анна

11-А

Диплом I ступеня

45

БілошицькаБожена

11-А

Диплом II ступеня

46

Грабар Антон 

11-А

 Диплом II ступеня

47

Луців Вероніка

11-А

Диплом I ступеня

48

Лепак Марта

11-А

Диплом I ступеня

49

Мацигін Денис

11-Б

 Диплом III ступеня

50

Фединишин Володимир

11-Б

Диплом I ступеня

51

Гладкий Олег

11-Б

Диплом I ступеня

  1. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-КОНКУРС «Запроси фізику до себе»                                                                                                                                                                         

Призери учні 8-А:

Кашич Михайло

Паласевич Юрій

Мотрич Богдан

  1. ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ГЕОГРАФІЇ

ІІ місце:

Гірак Олег 11-Б

Ортинська Роксолана 10-В

Гівчак Ірина 10-В

Мєдєнцов Валентин 10-А

Самійло Павло 10-А

  1. ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ПРАВОЗНАВСТВА

10 В клас І місце (вч. Сливінська О):

Зимянський Назар

Кирилюс Анна-Марія

ВСЕУКРАЇНСЬКІ КОНКУРСИ

  1. «Об’єднаймося ж, брати мої!»

ІІ місце

  • у номінації «Історія України і державотворення»

учень 9-А класу Назар Зимянський

наставник Сливінська О.М.

 ІІ місце

  • у номінації «Література»

учениця 10-В класу Софія Борис

наставник  Шийович А.І

  1. «Літературний Всесвіт»

1-е місце

  • у номінації «есе»

учениця 7-А Коваль С.М

наставник Розлуцька А.Г.

  1. Всеукраїнський  онлайн-турнір  «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»

ХОМИЧ МАРІЯ ВАСИЛІВНА 11-В клас  І місце в онлайн-турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах» (Основні овочеві культури України, їхнє значення в харчуванні людини).

Всеукраїнський онлайн-турнір "Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах" Кирилюс Анна-Марія  -  ІІ місце

ІІ місце :

 «Іван Боберський – духовний батько українського спорту»;

Кирилюс Анна-Марія  10-В

«Центральна рада та її роль у відродженні української державності»

Умалінова Влада  9-В «Євген Коновалець»

Всеукраїнський онлайн-турнір "Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах" І місцеПоєдинцева Марія ( 10- А кл

1-місце

  • у розділі «Управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю», Секція 43. «Програміст робототехніки-професія майбутнього».

учениця  Волошанська Юліана

наставник:  Монастирська І.О.

2-місце

  • у розділі "Менеджмент, адміністрування та право", секція 17 "Захист прав людини під час воєнного стану"

учениця 11-В класу Кирилюс Анна-Марія

наставник:  Сливінська О.М.

Пігур Марія-учениця 5-Гкласу

1) Всеукраїнський конкурс мистецтв "Мрії збуваються"місто Тернопіль-"Оберіг для воїна".

ГРАН-ПРІ

2)Канадсько-український фестиваль дитячої та юнацької творчості  Roma-Toronto

"Оберіг для  воїна"

РЕГІОНАЛЬНІ КОНКУРСИ

  1. І Регіональний турнір  з фінансової грамотності

2-е місце (КОМАНДНЕ)

команда ліцею ім.Б.Лепкого «Факторинг»

наставник: О.Приріз

  1.  дебатний  турнір з політичних реформ

1-е місце

учень 10-В класу Назар Зим’янський

учениця 11-В класу Анна-Марія Кирилюс

наставник  О.Сливінська

  1. Обласний конкурс науково- технічних проєктів у рамках Міжнародного Форуму GREATIVESPARK: RENOVAREUKRAINE  (МАН)

2-е місце

  • номінація " Стійкий життєвий простір"

учениця 10-В класу Ортинська Роксолана

наставник : Приріз О.М.

МІСЬКІ КОНКУРСИ

  1. Міський конкурс до Дня Героїв Крут

3 – е місце

  • у номінації відеодекламація віршів

 учні 7-А класу Брильовський Юрій,Мурза Орест

 наставник Розлуцька А.Г.

РАЗОМ – 592 ПРИЗЕРИ

Comments:
Only authorized users can leave comments.