Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
За НУШ старша школа буде реорганізована. На Вашу думку головним її завданням є:
Total 211 common:people_all_forms

Класи

Ліцей ім. Б. Лепкого Дрогобицької міської ради (правонаступник Дрогобицької гімназії, відродженої в 1992 році) це: • освітній заклад з українською мовою навчання; • для здібних та обдарованих дітей з регіону (без закріпленої території); • 689 учні; 23 класах у трьох-чотирьох паралеях; • профільне навчання у старших класах(природничий, суспільно-гуманітарний, гуманітарно-філологічний); • 65 учителів, з них 59 вчителі вищої кваліфікаційної категорії, 5 вчителів першої кваліфікаційної категорії, 3 - другої кваліфікаційної категорії; • 2 учителів Відмінники освіти України, 17 учителів - методистів, 26 старших учителя, 1 учитель кандидат філологічних наук та 1 аспірант-здобувач; • кафедри: словесності, іноземних мов, математики, природничих, суспільних та естетичних дисциплін, методоб’єднання класних керівників; • високоякісна загальна середня освіта; • поглиблене вивчення англійської, німецької чи французької мов; • інтерактивне навчання у 18 кабінетах; • поділ класів при вивченні основ наук та профільних предметів; • зайнятість ліцеїстів у різноманітних факультативах та гуртках; • літературно-мистецький альманах "Первоцвіт"; • учні призери обласних і Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та змагань; • випускники - лідери Всеукраїнських рейтингів із ЗНО; • участь у міжнародних проектах спільно з Британською Радою, Корпусом Миру, FLEX, ACCELS, IATP/IREX, DEEP, I’EARN; • вчителі - фіналісти обласних та Всеукраїнських професійних конкурсів «Учитель року»; • інтерактивний сайт з електронними щоденниками та кабінетами для учасників освітнього процесу; • обладнані кабінети та лабораторії, у семи класах встановлено мультимедійні інтерактивні дошки, три комп’ютерних класи із доступом до мережі INTERNET, Free WiFi, два спортивні зали, актовий та хореографічний зали, бібліотека, медіатека, їдальня.