Виходять на міжнародний рівень: учні Ліцею імені Б. Лепкого навчатимуться на освітній програмі від американської компанії Solve.Care

Дата: 23 січня 2023 о 20:49, Оновлено 25 січня 2023 о 20:55

23 січня у Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого відбулось офіційне відкриття IT-лабораторії Care.Schools за сприяння IT-компанії Solve.Care спільно з Concordia International College.

Care.Schools – це Міжнародна дистанційна школа, яка доповнює середню освіту в Україні та дозволяє дітям отримати подвійний атестат про закінчення середньої освіти України та Канади.

Як зазначила керівниця програми в Україні Галина Косовець, з атестатом Міжнародної дистанційної школи діти матимуть змогу вступити в університет Великобританії, Канади, США та будь-якої англомовної країни світу. Окрім цього, після навчання діти значно збагатять свій словниковий запас, зможуть розуміти, вільно спілкуватись та мислити англійською мовою.

Зараз за даною програмою в онлайн-форматі й на безоплатній основі навчаються 15 найуспішніших учнів Ліцею імені Б. Лепкого. Для комфортного навчання компанія Solve.Care надала Ліцею дев’ять макбуків. Кожна дитина має свій особистий кабінет, в якому їй призначені предмети, які перегукуються зі шкільною програмою. Навчальними матеріалами є книги з читання, математики, англійської мови, природничих наук, суспільних наук тощо. Окрім цього, в системі доступні книги для читання на вибір учня, відповідно до їхніх вподобань та зацікавлень.

Окремою перевагою освітньої-платформи є те, що вчитель та учень можуть спостерігати за прогресом у навчанні, відстежувати скільки часу дитина витратила на освоєння матеріалу та проходити тестування.

Привітати школярів з новими починаннями завітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який зазначив, що навчання в межах Care.Schools – це чудова нагода збагатити свої знання та відкрити для себе нові горизонти.

Окрім присутніх у класі, до школярів за допомогою онлайн-зв’язку звернувся і генеральний директор IT-компанії Solve. Care меценат і благодійник Прадіп Гоед, який привітав школярів з новим стартом у навчанні та побажав учням бути спраглими до нових знань, наполегливими, а всі можливості для цього їм нададуть. Сам Прадіп та його компанія всіляко підтримують Україну з перших днів повномасштабного вторгнення та неодноразово відвідували Дрогобич.

На завершення з вітальним словом до школярів звернувся керівник відділу освіти Віталій Вовків.