Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
За НУШ старша школа буде реорганізована. На Вашу думку головним її завданням є:
Total 211 common:people_all_forms

Official name:
Дрогобицький науковий ліцей імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області
EI type:
General education institution
Locality:
м. Дрогобич
Address:
82100, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 19
phone number:
(03244)38545 (секретар, директор, факс)
drogobych_vo.gimnasium@ukr.net

30 років нашій alma mater!
Роки творчого зростання й лету!
Роки плідної праці й здобутків!
Роки зустрічей,прощань,боротьби!
З нагоди ювілею привітав педагогічний колектив Лепкий Іван Іванович,Заслужений учитель України,директор гімназії,ліцею(1992-2021р.).Іван Іванович згадав усіх,з ким розпочинав працю в гімназії,розповів,як долали труднощі,виборювали першість у місті,області та Україні.
Привітала вчителів Ластов'як Наталія Ярославівна,директорка ліцею.Пані Наталя подякувала колегам за сумлінну працю,а ще окреслила нові обрії для нашого закладу.Педагоги згадували роки праці й зростання,підкреслювали велич професії Учителя.
Учителі Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого відвідали Садибу-музей провідника ОУН Андрія Мельника-людини боротьби й звитяг,чиї слова звучать пророче: "І нехай Бог кріпить ваші сили,вашу волю і впевненість у перемозі!Слава Україні!"

25 січня о 08:00 | Блищак Р. Я. | no comments

23 січня у Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого відбулось офіційне відкриття IT-лабораторії Care.Schools за сприяння IT-компанії Solve.Care спільно з Concordia International College.

Care.Schools – це Міжнародна дистанційна школа, яка доповнює середню освіту в Україні та дозволяє дітям отримати подвійний атестат про закінчення середньої освіти України та Канади.

Як зазначила керівниця програми в Україні Галина Косовець, з атестатом Міжнародної дистанційної школи діти матимуть змогу вступити в університет Великобританії, Канади, США та будь-якої англомовної країни світу. Окрім цього, після навчання діти значно збагатять свій словниковий запас, зможуть розуміти, вільно спілкуватись та мислити англійською мовою.

23 січня о 20:49 | Блищак Р. Я. | no comments

На першому засіданні обрано голову науково-методичної ради п. Мар'яну Кекрш, секретаря ради п. А. Куцика та затверджено установчі документи. Чекаємо результатів плідної праці...

14 січня о 09:16 | Блищак Р. Я. | no comments

вікова група «Школярі 14-17 років»:
- У номінації «Растрова графіка»: І місце - Петрик Марта, 11-А клас; ІІ місце – Мітрофанова Вікторія, 10-А клас;
- У номінації «Вебдизайн: Графічне оформлення» І місце - Лаврик Олександр, 9-В клас
- У номінації «3D-графіка»: ІІІ місце – Микиртичян Артем, 11-В клас;
- У номінації «Візуальне програмування»: ІІІ місце – Жгута Павло, 10-А клас;
- У номінація «Фотоколаж»: ІІІ місце – Гошко Єлизавета, 10-А клас

3 січня о 21:45 | Блищак Р. Я. | no comments

Чудові колядки лунали англійською та польською мовами. Усі виручені кошти будуть передані на лікування поранених бійців ЗСУ. Слава Україні! Героям Слава!

30 грудня 2022 о 20:10 | Блищак Р. Я. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.