Класи

Дрогобицький науковий іцей ім. Б. Лепкого Дрогобицької міської ради (правонаступник Дрогобицької гімназії, відродженої в 1992 році) це: • освітній заклад з українською мовою навчання; • для здібних та обдарованих дітей з регіону (без закріпленої території); • 761 учень; 25 класи у трьох-чотирьох паралеях; • профільне навчання у старших класах(природничо-технологічний, суспільно-гуманітарний, гуманітарно-філологічний); • 68 (62 – за основним місцем роботи, 6 – за сумісництвом), із них – 52 вчителя вищої категорії, утому числі – 13 учителів-методистів,  12 старших учителів та 6 вчителів кандидатів наук, 4 учителя І категорії, 1 учителів ІІ категорії, 11 спеціалістів. Тобто на початок цього навчального року 76% педагогічних працівників мають вищу категорію, 37% - педагогічні завння та 9% - наукові звання ; • кафедри: словесності, іноземних мов, математики, природничих, суспільних та естетичних дисциплін, методоб’єднання класних керівників; • високоякісна загальна середня освіта; • поглиблене вивчення англійської, німецької чи французької мов; • інтерактивне навчання у 18 кабінетах; • поділ класів при вивченні основ наук та профільних предметів; • зайнятість ліцеїстів у різноманітних факультативах та гуртках; • літературно-мистецький альманах "Первоцвіт"; • учні призери обласних і Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та змагань; • випускники - лідери Всеукраїнських рейтингів із ЗНО; • участь у міжнародних проектах спільно з Британською Радою, Корпусом Миру, FLEX, ACCELS, IATP/IREX, DEEP, I’EARN; • вчителі - фіналісти обласних та Всеукраїнських професійних конкурсів «Учитель року»; • інтерактивний сайт з електронними щоденниками та кабінетами для учасників освітнього процесу; • обладнані кабінети та лабораторії, STEM-лабораторія, у чотирнадцяти класах встановлено мультимедійні інтерактивні дошки, три комп’ютерних класи із доступом до мережі INTERNET, Free WiFi, два спортивні зали, актовий та хореографічний зали, бібліотека, медіатека, їдальня.